Zpět na prodej Štěňátka Biewer Yorkshire Terrier
NA PRODEJ

NOVÁ ŠTĚŇÁTKA K ZÁVAZNÝM REZERVACÍM

Aktuálně nabízíme k závazným rezervacím nádherně vybarvená štěňátka Biewer Yorkshire Terriera (barevného jorkšíra) z vrhu nar. 29.1.2024 po matce Biewer 3,8 kg a otci Biewer 2,2 kg. Štěňátka budou k odběru od 19.3.2024. Ceny jsou uvedeny nad jednotlivými štěňaty. Cena očkování a čipování 650,- Kč je již v ceně štěňátka. Čumáčky se jim dopigmentují a budou černé. Štěňátka vyrůstají v harmonickém rodinném prostředí, ve vynikajících podmínkách. Jsou socializovaná a zvyklá na ruch domácnosti a jiná domácí zvířata, od narození pod nepřetržitým dohledem. Štěňátka jsou pravidelně odčervována. V době odběru budou 3x odčervena, očkována a čipována, po kompletním vyšetřením veterinářem. Dostanou s sebou do nového domova očkovací průkaz, evidenční listy vrhu, předávací protokol a granulky, na které jsou zvyklá. Zároveň obdržíte veškeré informace o tom, jak se o štěňátko správně postarat.
Štěňátka nemají PP, protože Biewer Yorkshire Terrier není uznané plemeno, ani barevná varieta Mezinárodní kynologickou federací, můžete si ověřit na FCI a proto nikdo nemůže nabízet pravý Průkaz původu ke štěňatům Biewera, ani Spaltbiewera, či jiné barevné mutace. V inzerci často nabízené PP jsou pouze klubové, nemají váhu a dají se koupit přes prostředníka i za peníze. Nemáte jistotu, v jakých podmínkách vaše štěňátko vyrostlo, jakou mají rodiče povahu, zda jsou po zdravých rodičích. Pravý PP může vystavit pouze Mezinárodní kynologická federace. Toto plemeno je nelínající s hedvábně hladkou dlouhou srstí, milé v povaze, nelekavé, neagresivní, hravé a přítulné, milující svou rodinu, vhodné k dětem.

Pro závaznou rezervaci je nutné složit zálohu 2.000,- Kč převodem na účet, přijetí zálohy potvrdíme. Štěňátka jsou fotografována a vážena ve třech týdnech věku a tak se ceny mohou měnit nahoru, nebo mírně dolů, podle toho, jak budou dále růst. Pokud budete mít zálohu složenou, cena u vašeho štěňátka bude neměnná. Chov je pod pravidelnou veterinární kontrolou a tak se nemusíte bát, že jsme množírna. Při vážném zájmu prosím pište na dvornizookoutek@seznam.cz, nebo volejte na mob. +420731407080.

1
2
3
4
5
6
fenka
fenka
fenka
pejsek
pejsek
pejsek
500g
500g
580g
420g
560g

460g

21.900,- Kč
21.900,- Kč
19.900,- Kč
18.600,- Kč
16.500,- Kč
17.900,- Kč
VELKÁ FOTOGALERIE VRHU - PRO PROHLÍŽENÍ KLIKNĚTE SEM